TEAM OOST- VLAANDEREN

Gwen Fontenoy

GWEN FONTENOY

Regio Eeklo

Oprichtster Coaching Life * Mentoring * high level trajecten

info@coachinglife.be

0471/33.34.95

Kristel Vandamme

KRISTEL VAN DAMME

Regio Gent

A-typisch  * Diepgaand * Authentiek.


kristel@coachinglife.be

0475329177

Barbara De Schrijver

BARBARA DE SCHRIJVER

Regio Oudenaarde

Belemmerende overtuigingen * Hoogsensitiviteit * Diepe voeler

barbara@coachinglife.be

0498441326

Shana De Burchgraeve

SHANA DE BURCHGRAEVE

Regio Denderleeuw

Psychologe * Multidisciplinair * Trauma

shana@coachinglife.be

0471970337

Lore Jonckheere

LORE JONCKHEERE

Regio Gent

Intuïtief * Voeler * Zachte kracht

lore@coachinglife.be

0497/ 31 23 77

Elke Spapens

ELKE SPAPENS

Regio Ninove

Psychologe * Authentiek* Krachtzoeker 

Elkespapens@coachinglife.be

0494/69.85.94

Inge Vangheluwe

INGE VANGHELUWE

Regio Mariakerke

Energetisch coach* Wet van de aantrekking *  Daadkracht

inge@coachinglife.be

0472/03.75.37

Ellen Sergeant

ELLEN SERGEANT

Regio Overmere

Gezinscoach * Intuïtief * Verbinding

ellensergeant@coachinglife.be

0477/93.35.73

Kevin%20foto_edited.jpg

KEVIN MATTHIJS

Regio Zulte

energetisch coach * Intuïtief * Authentiek

kevinmatthijs@coachinglife.be

0497/12.75.40

Gwen_edited_edited.jpg

GWEN ALGOET

Regio Oudenaarde

Therapeut * Warmte * Gedragenheid

gwen@coachinglife.be

0468484443

katrien_edited.jpg

KATRIEN DE BOE

Regio Mariakerke

Inspirerend * Betrokken * Prioriteiten


katriendeboe@coachinglife.be

0486 12 38 37

Foto%2520ZW%2520An_nest_edited_edited.jp

AN VAN LYSEBETTEN

Regio Sint-Niklaas

Helder * Dynamisch * Groeimotor

anvanlysebetten@coachinglife.be

0472 60 48 96

aangezicht_edited.jpg

SOFIE BAETENS

Regio Oudenaarde

Creativiteit * Gezinscoach * Verbinding

sofiebaetens@coachinglife.be

0497.43.23.44